• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

814 900.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
59
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 135589d1985c4e1ab8b81ee9df818f2d
Внутрішній номер закупівлі: 30245553
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012278-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 814 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴814 900.00 Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink