-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink
Оголошено тендер
977 880.00
UAH
Номер:
0cdd8e48916244da8df11dfc92a199f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
977 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink
Примітки:
Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink код за ДК 021:2015:72253000-3:Послуги з підтримки користувачів та з технічної підтримки.
Закупівля послуг здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума977 880.00 UAH