-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39520000-3 - Готові текстильні вироби (Намет пневмокаркасний)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012235-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 096 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7b04437fd07b477aacbad6dee30cfd57
Внутрішній номер закупівлі:
30245513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012235-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ватаманіца Сергій Анатолійович +380680957681 vatamanitsa19940331@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 096 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:23 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 096 666.67 Намет пневмокаркасний