-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39520000-3 - Готові текстильні вироби (Намет пневмокаркасний)
Оголошено тендер
1 316 000.00
UAH
Номер:
e0238ae6083a41faa795894a7067d4b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 316 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39520000-3 - Готові текстильні вироби (Намет пневмокаркасний)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні вироби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенційні кошти
Сума1 316 000.00 UAH