• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)

791 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
36
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4b57fd74f1784e8482414d11e5865e8f
Внутрішній номер закупівлі: 30245454
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012177-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
Контактна особа: Ольга Підгородецька +380979995331 zakupivli_hossc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 791 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:12 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴791 666.67 «Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)