-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)
Оголошено тендер
847 083.34
UAH
Номер:
7224764e10df4a38b7ce40a4fb4d2293
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014646-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03397564
-
Адреса:
29001, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницкий, вул. Володимирська, буд. 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03397564
-
Адреса:
29001, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницкий, вул. Володимирська, буд. 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
847 083.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)
Примітки:
Місцезнаходження замовника – 29001, Україна, Хмельницька область,
м. Хмельницький, вул. Володимирська, буд. 85;
Категорія замовника – підприємства, установи, організації,
зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону (п.3 ч.4 ст.2 Закону)
Річний план закупівель затверджений рішенням Уповноваженої особи № 465 від 31.08.2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2170 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницька
Сума847 083.34 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
130526-93EF6A0F
Назва проєкту:
Придбання медичного обладнання для КНП Хмельницький обласний серцево-судинний центр
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-130526-93EF6A0F