-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція парку відпочинку в урочищі «Наталка» в Оболонському районі» за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012106-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
19 882 449.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
22
год
32
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eac19ace97ba49f588e7291668d6f1bc
Внутрішній номер закупівлі:
30245381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012106-a
Замовник:
КИЇВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА "КИЇВЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Чіпакова +380442722093 vika_2803m@ukr.net http://kyivzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
19 882 449.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:04 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:04 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:04 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 882 449.00 «Реконструкція парку відпочинку в урочищі «Наталка» в Оболонському районі» за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація