-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція парку відпочинку в урочищі «Наталка» в Оболонському районі» за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Оголошено тендер
23 858 938.80
UAH
Номер:
783bbb326007409a9348fe7bcaf2ca15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014267-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА "КИЇВЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КИЇВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА "КИЇВЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
23 858 938.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція парку відпочинку в урочищі «Наталка» в Оболонському районі» за ДК 021:2015: 45453000-7
Капітальний ремонт і реставрація
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплектна Насосна Станція Vodaland PumpBase , склопластикова, D=2000 H=7900 Напірні патрубки: ф80 н/ж.
×
-
УКТ ЗЕД:
8413708100 ----- одноступінчасті
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8350 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони навколишнього природного середовища
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума23 858 938.80 UAH