-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею "Логос" Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 27-а (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012089-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
1 834 587.35
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
31
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e603f78d8e6e4d24bb30771de6136a16
Внутрішній номер закупівлі:
30245365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012089-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 834 587.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:02 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 834 587.35 Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею "Логос" Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 27-а (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)