-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею "Логос" Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 27-а
Оголошено тендер
2 201 504.82
UAH
Номер:
19f06fbd8d6846ce93cbffdea265b67f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 201 504.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний (аварійний) ремонт будівлі Запорізького академічного ліцею "Логос" Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 27-а
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума2 201 504.82 UAH