-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи мастильні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012069-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
528 063.68
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
17
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cfdef0c0652d4d9498d2bb0e3484a5ee
Внутрішній номер закупівлі:
30245347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012069-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34966254
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Білоруська, буд. № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Анастасія Сергіївна 380673817717 tasyamarchuk6@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
528 063.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:02 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴528 063.68 Оливи мастильні