• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи мастильні

Оголошено тендер

633 676.41 UAH
Номер: 408d237a56964d33bba5fcf001ac6def
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014568-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Очікувана вартість: 633 676.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи мастильні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 31.08.2026 17:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума633 676.41 UAH