-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30230000-0 – «Комп’ютерне обладнання» (комплектуючі до ПК)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012066-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
69 511.46
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
50
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ab6fcad94a72488b9a5ded60e10fe7c9
Внутрішній номер закупівлі:
30245345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012066-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Тарас Маланчук +380681463989 mtaras2504@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 511.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:59 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:49
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴28 515.83 Клавіатури, миші, оптичні приводи
- Лот №2 ₴5 735.00 Зовнішній жорсткий диск
- Лот №3 ₴32 828.13 Жорсткий диск WD Red Pro 4TB
- Лот №4 ₴2 432.50 Оперативна пам'ять DDR4 8GB