-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до ПК (клавіатура, миша, оптичні диски, жорстки диски))
Оголошено тендер
89 900.00
UAH
Номер:
22a8252ce38c4165afbfff70070809f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-24-001232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
89 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до ПК (клавіатура, миша, оптичні диски, жорстки диски))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.01.2026 18:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума89 900.00 UAH