• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)

1 500 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
11
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cb5c2c02d4df4604a611b26714e0e149
Внутрішній номер закупівлі: 30245323
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012046-a   
Замовник: КП "Київтранспарксервіс"
Контактна особа: Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:57 - 08.09.2026 19:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 500 000.00 зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент