-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент)
Оголошено тендер
1 800 000.00
UAH
Номер:
c1713c3137084e8c9e4c022fb18250a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003866-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні акумулятори (зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування:
31.08.2026 11:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
зарядна станція EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA (комплект)(або еквівалент)
Кількість
7 комплект
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 800 000.00 UAH