-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012037-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
509 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
45
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
665ab00eae874e5ba92856dc1f3526cf
Внутрішній номер закупівлі:
30245317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012037-a
Замовник:
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20560971
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, ПРОСПЕКТ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Уляна Юр'як +380969406397 ulyana5school@gmail.com https://kolomiya5.jimdofree.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
509 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴509 500.00 Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)