• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)

Оголошено тендер

509 500.00 UAH
Номер: 0eaf464e338f4e40b5a7f1f7c5343e67
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014340-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 509 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування дітей шкільного та дошкільного віку (кейтерингові послуги)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
одноразове харчування учнів, які здобувають початкову освіту в закладах освіти (вікова група 6-11 років)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 2000 штука
Період постачання (не задано)
одноразове харчування учнів (вікова група 11-16 років)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 3200 штука
Період постачання (не задано)
триразове харчування вихованців дошкільної освіти категорій (вікова група 2-4 років)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 900 штука
Період постачання (не задано)
триразове харчування вихованців дошкільної освіти категорій (вікова група 4-7 років)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 750 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума139 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума292 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума78 000.00 UAH