• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

6 188 344.60 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
09
год
04
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 810a56c9f8014e5f9fefc490c453ad5f
Внутрішній номер закупівлі: 30245299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012023-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
Контактна особа: Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 188 344.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:55 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 188 344.60 Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава