• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава

Оголошено тендер

7 426 013.52 UAH
Номер: 1444e91621464079b803d183ab9f547b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014347-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
Очікувана вартість: 7 426 013.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума7 426 013.52 UAH