• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)

210 760.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
04
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3c8e05cd84af4dc099c2c3c5ebdea378
Внутрішній номер закупівлі: 30245260
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011980-a   
Замовник: Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 4"
Контактна особа: Алла Стебньовська +380432673032 sch4@galaxy.vn.ua http://sch4.edu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 210 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:51 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:51 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 760.00 код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)