-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)
Оголошено тендер
252 912.00
UAH
Номер:
4e46e7d49bda469a8c2755b4e6e6e9c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014373-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 4"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20089686
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гоголя, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 4"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20089686
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гоголя, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 912.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКласифікатор КАТОТТГ - UA05020030010063857 Вінниця: Класифікатор ТПКВКМБ - 0611021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума252 912.00 UAH