• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

554 281.12 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
45
хв
34
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bfba1615943845448b62f29e3a05202c
Внутрішній номер закупівлі: 30245254
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011978-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
Контактна особа: Антонюк Ірина 380445174827 zakupivli-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 554 281.12 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:52 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴554 281.12 ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)