-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти ((перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)
Оголошено тендер
665 137.34
UAH
Номер:
cb33b18d67df4d5e860760591bfa2e1a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003278-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39606435
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Челябінська, будинок 9-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
665 137.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти ((перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструменти
Дата опублікування:
31.08.2026 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума665 137.34 UAH