-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Тетерівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011960-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
21 212 115.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
13
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6ecee1762aee4a1396a7db2e834e1d84
Внутрішній номер закупівлі:
30245239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011960-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 212 115.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:49 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:49 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:49 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:26
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 898 555.00 Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №2 ₴2 165 925.00 Лот 2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №3 ₴5 110 600.00 Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №4 ₴2 863 015.00 Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №5 ₴5 293 460.00 Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №6 ₴2 880 560.00 Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)