-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Тетерівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
Оголошено тендер
25 454 538.00
UAH
Номер:
518063ddba924cf49547b178c369f8b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013913-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 454 538.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Тетерівське надлісництво, в тому числі:
Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини);
Лот 2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини);
Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини);
Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини);
Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини);
Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
31.08.2026 17:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 454 538.00 UAH