-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
”Комплекти шкільних меблів для лабораторій фізики, хімії, біології, STEМ”.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011940-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 613 795.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
15
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b392d2391c6d4d6e80871d4e02cc7e1c
Внутрішній номер закупівлі:
30245216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011940-a
Замовник:
Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25318619
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, селище Демидівка, вул. Богдана Хмельницького, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Цимбалюк +380989799533 innacimbaluk@icloud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 613 795.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:47 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 613 795.00 ”Комплекти шкільних меблів для лабораторій фізики, хімії, біології, STEМ”.