• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

”Комплекти шкільних меблів для лабораторій фізики, хімії, біології, STEМ”

Оголошено тендер

1 936 554.00 UAH
Номер: d22063c6e7f1406aa1fca11bb0b9b792
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013982-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області
Замовник: Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Рівненської області
Очікувана вартість: 1 936 554.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ”Комплекти шкільних меблів для лабораторій фізики, хімії, біології, STEМ”
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
”Комплекти шкільних меблів для лабораторій фізики, хімії, біології, STEМ”.
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяДемидівка
Сума1 742 898.60 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяДемидівка
Сума193 655.40 UAH