-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги - Послуги з організації одноразового харчування у вигляді сніданку (постачання готової їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011863-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
1 367 496.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
58
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5d1bd5dd06a94673a81fa6cfd9e7be9f
Внутрішній номер закупівлі:
30245140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011863-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ "ІНТЕЛЕКТ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24152766
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул.Героїв України, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Савченко 380982438200 sava23092013hockey@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 367 496.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:42 - 08.09.2026 19:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 367 496.00 Послуги з організації одноразового харчування у вигляді сніданку (постачання готової їжі)