-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги - Послуги з організації одноразового харчування у вигляді сніданку (постачання готової їжі)
Оголошено тендер
1 367 496.00
UAH
Номер:
4815d310490d43aa9cff8e2caeea0820
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013853-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ "ІНТЕЛЕКТ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24152766
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул.Героїв України, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ "ІНТЕЛЕКТ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24152766
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул.Героїв України, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 367 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги - Послуги з організації одноразового харчування у вигляді сніданку (постачання готової їжі)
Примітки:
зміни до річного плану закупівель
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації одноразового харчування у вигляді сніданку (постачання готової їжі)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2.4. Замовник має право здійснювати попередню оплату за продукти харчування за рахунок коштів субвенції на строк до 2х місяців в межах бюджетного року в розмірі 50%. Остаточний розрахунок здійснюється замовником на підставі виставлених Актів здачі-приймання Послуг, які підписуються Виконавцем та передаються Замовнику на протязі 30 календарних днів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1700 - Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяВласівка
Сума911 196.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2.4. Замовник має право здійснювати попередню оплату за продукти харчування за рахунок коштів субвенції на строк до 2х місяців в межах бюджетного року в розмірі 50%. Остаточний розрахунок здійснюється замовником на підставі виставлених Актів здачі-приймання Послуг, які підписуються Виконавцем та передаються Замовнику на протязі 30 календарних днів.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВласівка
Сума456 300.00 UAH