-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля спеціального робочого одягу з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011696-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 01:00)
643 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
45
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9a0a49e151514ae49060a38aaca9769e
Внутрішній номер закупівлі:
30244975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011696-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
643 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:30 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:30 - 09.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:30 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 13:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴643 333.33 Код ДК 021:2015 18130000-9 Спеціальний робочий одяг (закупівля спеціального робочого одягу з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України)