• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля спеціального робочого одягу з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України

Оголошено тендер

772 000.00 UAH
Номер: 41196977cf75483b9a1007ab74c0cfba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013974-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Очікувана вартість: 772 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля спеціального робочого одягу з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України
Примітки: Місцезнаходження: 01033, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 60 Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума772 000.00 UAH