-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопіль/)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011684-a
Продавець повинен поставити Товар Покупцю, якість якого відповідає вимогам, що пред’являються діючим законодавством, до такого роду товарів, зокрема чинним вимогам ТУ У 16.1-009942 07-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги», ТУ У 16.1-31128012-001:2020 «Деревина дров’яна, дрова та тріска паливна», а також не мати дефектів товарного вигляду.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
102 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
24534ad174f045f99d8eea7a1971936f
Внутрішній номер закупівлі:
30244954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011684-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:28 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:28 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:28 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 083.33 Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопіль/