• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопіль/

Оголошено тендер

122 500.00 UAH
Номер: 4310561219e942d8a593a9b385eae912
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013975-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 122 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопіль/
Примітки: кошти загального фонду державного бюджету
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 31.08.2026 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума122 500.00 UAH