-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків у м. Коломиї; код 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011597-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
3 531 332.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
54
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a0301e68e46149988711b5b6c33b131a
Внутрішній номер закупівлі:
30244875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011597-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Палагнюк +380343320759 vukm_k@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 531 332.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:23 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 531 332.00 Послуги з нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків у м. Коломиї; код 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"