-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків у м. Коломиї
Оголошено тендер
4 237 598.40
UAH
Номер:
f9adb40219464a70a829a20d2ffd0e16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31692820
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, площа Відродження, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 237 598.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків у м. Коломиї
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис3116030
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума4 237 598.40 UAH