• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт люків оглядових колодязів міських комунікацій

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

7 322 671.92 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
15
сек
Гарантія - 219 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 72a7092924e8416b9ccf01e5ab3c92c8
Внутрішній номер закупівлі: 30244848
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011570-a   
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 322 671.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 322 671.92 Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт люків оглядових колодязів міських комунікацій