• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт люків оглядових колодязів міських комунікацій

Оголошено тендер

8 787 206.30 UAH
Номер: 3308937670d7450ea00585e065eb28ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013832-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 8 787 206.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт люків оглядових колодязів міських комунікацій
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума8 787 206.30 UAH