• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

“Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

25 900 221.10 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
02
год
38
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 53011d98e11d491db2c328a9bf5f7191
Внутрішній номер закупівлі: 30244835
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011552-a   
Замовник: Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради
Контактна особа: Кондратюк Світлана Василівна +380362635987 ukbrivne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 25 900 221.10 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:21 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:21 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:21 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 900 221.10 “Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)