-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Оголошено тендер
31 080 265.32
UAH
Номер:
360ef4d121824c1a8cbb22ff013805a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013735-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517742
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Казимира Любомирського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517742
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Казимира Любомирського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 080 265.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
“Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
“Капітальний ремонт будівлі ІІ корпусу Рівненської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка на вул. 16 Липня, 22 у м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 04.06.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума31 080 265.32 UAH