• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільні шини

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 06:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 06:00)

2 578 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
22
год
55
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8bf6587afe074e5a9126b0b6331a7334
Внутрішній номер закупівлі: 30244825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011557-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
Контактна особа: Іраіда Відіна +380512531954 1060972@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 578 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:19 - 08.09.2026 06:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 578 000.00 Автомобільні шини