-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
2 578 000.00
UAH
Номер:
8f0050d4bb3a45a1bb8d76908a625990
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013568-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 578 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільна шина зимова 265/65R18 114 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 265/60R20 115 Н
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 255/60R18 112 V
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/65R16 98 Н
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/55R17 98 V
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 265/65R17 112 H
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 265/65R17 112 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/70R16 100 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 195/55R16 87 H
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 195/65R15 91 Н
Кількість
36 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 205/55R16 91 Н
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 205/R16 92 Н
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 205/65R15 94 Н
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 205/65R16С 107/105 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/55R17 94 Н
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/60R17 96 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/65R16 102 T
Кількість
120 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/65R16С 109/107 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/65R17 99 Н
Кількість
24 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/70R16 100 T
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/70R16 104 Н
Кількість
72 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 215/75R16С 116/114 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 225/65R17 106 T
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 235/65R16С 121/119 R
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 235/70R17 109 Н
Кількість
24 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 245/70R16 107 Т
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 245/70R17 110 Т
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 265/65R17 116 Н
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина всесезонна 245/75R17 121/118S
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина зимова 195/60R16С 99/97 Т
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 578 000.00 UAH