• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт під'їзних шляхів та благоустрою до багатоквартирних житлових будинків № 299, № 301, № 303, № 305, № 307, №293, № 295 по проспекту Незалежності у м. Могилеві-Подільському Вінницької області (коригування 2). 1 черга

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)

8 730 719.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
06
год
14
хв
27
сек
Гарантія - 43 653.60 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 28c8d9c8642b48ad86a48e3fbcebdf62
Внутрішній номер закупівлі: 30244730
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011449-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Могилів-Подільської міської ради
Контактна особа: Олена Бурик +380433762610 burick.olena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 730 719.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:13 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:13 - 15.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:13 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 13:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 730 719.17 Капітальний ремонт під'їзних шляхів та благоустрою до багатоквартирних житлових будинків № 299, № 301, № 303, № 305, № 307, №293, № 295 по проспекту Незалежності у м. Могилеві-Подільському Вінницької області (коригування 2). 1 черга