-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-поточний ремонт підлоги в ДНЗ № 444 Дніпровського району м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011410-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
116 548.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
40
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
952129b8a9914ec9b893f4cd5380dfa0
Внутрішній номер закупівлі:
30244692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011410-a
Замовник:
Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37397216
-
Адреса:
02105, Україна, Київська область, Київ, пр-т Миру, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чуб Тетяна Леонідівна 380633197098 dnepr-osvitakkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
116 548.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:12 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 548.33 Аварійно-поточний ремонт підлоги в ДНЗ № 444 Дніпровського району м. Києва