• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аварійно-поточний ремонт підлоги в ДНЗ № 444 Дніпровського району м. Києва

Оголошено тендер

139 858.00 UAH
Номер: 4473459b307a4914a9583a45f0541c82
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013766-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 139 858.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аварійно-поточний ремонт підлоги в ДНЗ № 444 Дніпровського району м. Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Аварійно-поточний ремонт підлоги в ДНЗ № 444 Дніпровського району м. Києва
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума139 858.00 UAH