-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011403-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
125 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
11
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
49efa27354974f638567bd2cca10bd3b
Внутрішній номер закупівлі:
30244678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011403-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45682351
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, вул. Малишка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клочко Світлана Петрівна 380677747578 nazakupi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:10 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області