-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
5db0ab6de45449cd80f98642b89de283
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013294-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45682351
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, вул. Малишка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45682351
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, вул. Малишка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОбухів
Сума150 000.00 UAH