-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011368-a
Завершена
39 911.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a7d0771cbdb4e35bc042066431654b1
Внутрішній номер закупівлі:
30244659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011368-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-18-001645-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
39 911.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030
Кількість
100 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
39627, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, проспект Полтавський, буд.40
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕМЕДТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30712311
-
Контактна особа:
+380503398609
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул.Замкова будинок 10 В
Ціна пропозиції
39 911.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
054eda6f5c1d4603bb21f9122ce170d6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011368-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕМЕДТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30712311
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул.Замкова будинок 10 В
Номер договору:
299
Сума договору:
39 911.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:06
Статус:
Підписаний