-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030)
Оголошено тендер
39 911.00
UAH
Номер:
11aeab4c423c45708d811e224f1789a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013661-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
39 911.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030)
Примітки:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-18-001645-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документаці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 911.00 UAH