-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів у Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (код ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011355-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
6 520 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
03
год
09
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
29a7b14478f74056a5fec6e856341480
Внутрішній номер закупівлі:
30244634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011355-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13654507
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ХІМІКІВ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана ГУМЕНЮК +380985865458 svitlana231964@meta.ua http://liceum24.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 520 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:23 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 520 800.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів у Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (код ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування)